Wüstenrot Teatro - Bratislavské hudobné divadlo

Teatro Wüstenrot

Program divadla

V Paříži bych tě nečekala, tatínku - Z dôvodu nečakanej hospitalizácie p. Nárožného je predstavenie preložené na 20.6. (vstupenky ostávajú v platnosti, prípadná možnosť vrátenia vstupného do 20.5. v mieste zakúpenia vstupenky)

V Paříži bych tě nečekala, tatínku - Z dôvodu nečakanej hospitalizácie p. Nárožného je predstavenie preložené na 20.6. (vstupenky ostávajú v platnosti, prípadná možnosť vrátenia vstupného do 20.5. v mieste zakúpenia vstupenky)

Mujeres / Ženy - flamenco

Mujeres / Ženy - flamenco

15. máj 2015  (piatok) o 20,00

Žena = sila, tvorivosť, vášeň, odvaha, duša!

„Mujeres“, je taneční představení profesionální flamenkové skupiny Compañía Danza Flamenca pod vedením Virginie Delgado (Madrid/ES). Je to seskupení sedmi žen různých národností, ale stejné vášně, kterou je Flamenco - unikátní druh fascinujícího umění. 
V tomto tanečním projektu je pomocí flamenkového tance poukazováno na podstatu ženy, její sílu, křehkost, krásu, smyslnost a moudrost. Obsahuje taneční úryvky tradičních stylů flamenka, jako je Alegrías, Martinete a Jaleos, ale v programu nechybí například ani klasické Ravelovo Bolero.

Vstupné: 13€, 10€

 

Itcho Pčelár & Jamestown - Divadlo Bláznov

Itcho Pčelár & Jamestown - Divadlo Bláznov

16. máj 2015  (sobota) o 19,00

Itcho Pčelár & Jamestown odštartovali unikátny projekt, divadelno-koncertnú šou s názvom DIVADLO BLÁZNOV. Šou je spojením divadla & koncertu s tanečno-akrobatickými prvkami, ktoré sú vpletené do inšpiratívneho príbehu.

Vstupné: 10€, 8€ (neplatia zľavové kupóny)

Hľadá sa nový manžel - PRELOŽENÉ na 9.6.2015!

Hľadá sa nový manžel - PRELOŽENÉ na 9.6.2015!

25. máj 2015 (pondelok) o 19,00

Miro Gavran

HĽADÁ SA NOVÝ MANŽEL

Hrajú: Zuzana Tlučková, Jožo Pročko, Marián Labuda ml.

Réžia: Ľubo Roman

Komédia prevlekov plná originálnych nápadov a gagov pobaví a rozosmeje divákov  každej generácie. Jednoduchý príbeh , doplnený chytľavou balkánskou hudbou, sa začína v byte vdovy Zdenky (Zuzana Tlučková ), ktorá má už dosť samoty a rozhodne sa nájsť si nového manžela pomocou inzerátu. Situáciu chce využiť jej dlhoročný sused (Marián Labuda ml.), Požiada svojho kamaráta z detstva (Jozef  Pročko) toho času bezdomovca aby zahral budúcich nápadníkov tak, že ich vdove zhnusí a tým pripraví situáciu pre neho ako jediného možného kandidáta na ženenie.  Majster prevlekov  však tiež vidí svoju životnú šancu  v tom, že si ľsťou získa Zdenkine srdce... Pre koho sa nakoniec bravúrne klamaná vdova rozhodne?

- Mládeži do 15 rokov nevhodné -

Vstupné: 15€, 12€, 8€

Šialené nožničky

Šialené nožničky

26. máj 2015 (utorok) o 19,00

Paul Pörtner

ŠIALENÉ NOŽNIČKY

detektívna komédia

výnimočný divácky hit svetových javísk

Kadernícky salón „Šialené nožničky“, ktoré vedie majster hrebeňov – a samozrejme aj nožničiek – Tony Kulma, má exkluzívnu klientelu a teší sa veľkej obľube u zákazníkov. Vysoko profesionálne renomé je náhle ohrozené. Vo vedľajšom byte – susediacom so salónom – sa nečakane udeje vražda... Podozriví sú rovnako zamestnanci kaderníctva, ako aj jeho návštevníci. Vyšetrovania sa chopí polícia a... Diváci.

Skvelá kriminálna komédia, v ktorej jedno z hlavných slov na priebeh a smerovanie deja má interaktívny zástoj samotných divákov predstavenia. Hra, ktorá obletela takmer celý svet. S nadšenými reakciami publika sa dodnes hrá v Bostone (tam nepretržite od roku 1980 – za čo si vyslúžila zápis do Guinessovej knihy rekordov, ako súvisle najdlhšie sa hrajúca činoherná hra na svete), v Chicagu, Washingtone, San Franciscu, Montreale, Barcelone, Tel Avive, Budapešti, Prahe, Melbourne, Londýne, Lodži, Honolulu, ako aj v mnohých ďalších menších aj väčších mestách po celom svete – a všade s obrovským úspechom u divákov.

Zábava aj napätie; vtip a neočakávané situácie. Prekavpivá a vždy iná pointa; humor vychádzajúci z improvizácie, ktorá vzniká z jedinečného a nezopakovateľného vstupovania divákov do deja.

Hra, ktorú keď uvidíte po prvý krát – musíte ju vidieť ešte raz, a ešte raz, a ešte...!

Pretože divák rozhoduje o pointe a lúšti kriminálnu záhadu...!

A popritom sa skvele zabáva!

Od februára 2014 v Divadle Teatro Wüstenrot! Alebo aj vo vašom meste po celom Slovensku!

Hrajú: Peter Kočiš alebo Marcel Ochránek, Karin Olasová alebo Zuzana Moravcová, Dušan Szabo, Marek Majeský alebo Přemysl Boublík, Jana Valocká alebo Lucia Vrablicová, Juraj Hrčka alebo Erik Peťovský

preklad: Alexandra Ruppeldtová a Danica Haláková, scéna a kostýmy: Alexandra Grusková, úprava a réžia: Svetozár Sprušanský

Vstupné: 16€, 12€, 8€

Strana: 1 2 3 4  (Počet záznamov v sekcii: 19)

Kontakt

GEDUR Production spol. s r.o.

Dom odborov - ISTROPOLIS
Trnavské mýto 1
831 04 Bratislava

Tel./fax:
+421 2 50 22 87 39,
+421 2 55 41 02 23

Pokladňa Teatro Wüstenrot:

+421 2 50 22 85 30

Otvorená v pracovné dni: 12,00 - 18,00 (v deň predstavenia do 19,00)

Predaj vstupeniek:
+421 2 50 22 87 39,
+421 905 668 070


Prenájom divadla a zájazdy:
+421 903 707 433


E-mail:
gedur@gedur.sk

- Platba LEN v hotovosti. Kým nie je uvedené "VYPREDANÉ", vstupenky je možné zakúpiť v pokladni. 

- Gedur Production spol. s .r.o. si vyhradzuje právo určiť počet zľavových kupónov na jednotlivé predstavenia. 

Created by Maros Sklenica 2008, Mutant.SK