Wüstenrot Teatro - Bratislavské hudobné divadlo

Teatro Wüstenrot

Program divadla

Semafor: Jiří Suchý, Jitka Molavcová

Semafor: Jiří Suchý, Jitka Molavcová

16. marec 2015 (pondelok) o 19,00

SMÍCH A PÍSNIČKY

Účinkujú: Jiří Suchý, Jitka Molavcová

a orchester divadla Semafor pod vedením Jiřího Svobody.

Jedinečný koncert je ohliadnutím sa za zlatou érou Semaforu s humorom a najobľúbenejšími piesňami, Plamínek vlasů, Klokočí, Marnivá sestřenice...

Vsupné: 16€, 12€, 8€ (neplatia zľavové kupóny)

 

Caveman - česká komédia

Caveman - česká komédia

19. marec 2015 (štvrtok) o 19,00

Caveman
Jaskynný muž Roba Beckera


O predstavení a o autorovi
“Obhajoba jaskynného muža", ktorú napísal a na javisku sám uvádza Rob Becker, predstavuje humorné premýšľanie o rozdieloch medzi mužmi a ženami a o tom, ako tieto rozdiely vyvolávajú často nedorozumenie. Predstavenie pre jedného herca zaplňuje do posledného miesta hľadisko mnohých divadiel v USA i v Kanade.
“Obhajoba jaskynného muža" bola prvýkrát uvedená na Broadwayi v divadle Helen Hayes 26. marca 1995 a po svojom 399. uvedení 17. júla 1996 sa dočkala zápisu do divadelných kroník, keď prekonala hry "Search For Intelligent Life in the Universe" (Hľadanie inteligentného života vo vesmíre) Lily Tomlinovej a "The World According to Me" (Svet podľa mňa) Jackie Masonovej. Vtedy sa "Obhajoba jaskynného muža" sa stala najdlhšie hraným predstavením jedného herca v histórii Broadwaya.

Hrajú: Honza Holík / Jakub Slach

16€ - NEPLATIA ZĽAVNENÉ KUPÓNY

Jarek Nohavica - VYPREDANÉ

Jarek Nohavica - VYPREDANÉ

21. marec 2015 (sobota) o 19,00

Koncert ostravského básnika a speváka, behom dvojhodinového koncert zaznejú známe skladby, ale i nové z najnovšieho CD za doprovodu vynikajúceho poľského akordeonistu Róberta  Kušmierského.

Jaromír Nohavica sa ako prvý český pesničkár stal na konci  roka 2011 nositeľom ceny Premio Tenco, ktorú už niekoľko desaťročí udeľujú v rámci Festivalu autorských piesní v talianskom San Reme. Priradil sa tým k interpretom zvučných mien , ako sú Jacques Brel, Donovan, Nick Cave, Bulat Okudžava alebo Leonard Cohen, ktorí získali toto ocenenie v minulosti.

Koncert nie je  vhodný pre deti do 12 rokov ! Neplatia zľavové kupóny.

Vstupné: 28€, 25€, 22€

 

Hľadá sa nový manžel

Hľadá sa nový manžel

23. marec 2015 (pondelok) o 19,00

Miro Gavran

HĽADÁ SA NOVÝ MANŽEL

Hrajú: Zuzana Tlučková, Jožo Pročko, Marián Labuda ml.

Réžia: Ľubo Roman

Komédia prevlekov plná originálnych nápadov a gagov pobaví a rozosmeje divákov  každej generácie. Jednoduchý príbeh , doplnený chytľavou balkánskou hudbou, sa začína v byte vdovy Zdenky (Zuzana Tlučková ), ktorá má už dosť samoty a rozhodne sa nájsť si nového manžela pomocou inzerátu. Situáciu chce využiť jej dlhoročný sused (Marián Labuda ml.), Požiada svojho kamaráta z detstva (Jozef  Pročko) toho času bezdomovca aby zahral budúcich nápadníkov tak, že ich vdove zhnusí a tým pripraví situáciu pre neho ako jediného možného kandidáta na ženenie.  Majster prevlekov  však tiež vidí svoju životnú šancu  v tom, že si ľsťou získa Zdenkine srdce... Pre koho sa nakoniec bravúrne klamaná vdova rozhodne?

- Mládeži do 15 rokov nevhodné -

Vstupné: 15€, 12€, 8€

Mandarínková izba

Mandarínková izba

24. marec 2015 (utorok) o 19,00

Robert Thomas

MANDARÍNKOVÁ IZBA

Hrajú: Zuzana Tlučková, Maroš Kramár, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková

Réžia: Ľubomír Vajdička

Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom. Štyria herci sa v nich prevteľujú do viacerých postáv a osudov. Všetky sa odohrávajú v malom parížskom hotelíku a v záhadnej izbe, zvanej mandarínková, ktorá má svoj vlastný príbeh.

Mandarínková izba dáva priestor režisérovi aj hercom vrátiť sa k schopnosti využiť divadelné remeslo v najlepšom slova zmysle. Každý herec v nej má mnoho prevlekov,  napr. Maroš Kramár ich má v priebehu 2 hodín  až osem...  Herecky náročné dielko, ktoré je podané s ľahkosťou  a s humorom.

Autor hry Robert Thomas (1927-89) bol významný francúzsky herec, dramatik, filmový a televízny scenárista a tvorca jedinečného francúzskeho žánru „Comédie Policiére“ inak povedané  komediálneho thrilleru, kde sa majstrovsky prepletá  smiech s napätím. Je autorom pätnástich divadelných hier, z nich najznámejšie sú Osem žien, Turecká kaviareň a  Mandarínková izba.

- Mládeži do 15 rokov nevhodné -

Vstupné: 16€, 12€, 8€

Strana: 1 2 3 4  (Počet záznamov v sekcii: 18)

Kontakt

GEDUR Production spol. s r.o.

Dom odborov - ISTROPOLIS
Trnavské mýto 1
831 04 Bratislava

Tel./fax:
+421 2 50 22 87 39,
+421 2 55 41 02 23

Pokladňa Teatro Wüstenrot:

+421 2 50 22 85 30

Otvorená v pracovné dni: 12,00 - 18,00 (v deň predstavenia do 19,00)

Predaj vstupeniek:
+421 2 50 22 87 39,
+421 905 668 070


Prenájom divadla a zájazdy:
+421 903 707 433


E-mail:
gedur@gedur.sk

- Platba LEN v hotovosti. Kým nie je uvedené "VYPREDANÉ", vstupenky je možné zakúpiť v pokladni. 

- Gedur Production spol. s .r.o. si vyhradzuje právo určiť počet zľavových kupónov na jednotlivé predstavenia. 

Created by Maros Sklenica 2008, Mutant.SK