Wüstenrot Teatro - Bratislavské hudobné divadlo

Teatro Wüstenrot

Program divadla

Šialené nožničky

Šialené nožničky

27. september 2016 (utorok) o 19,00

Paul Pörtner

ŠIALENÉ NOŽNIČKY

detektívna komédia

výnimočný divácky hit svetových javísk

Kadernícky salón „Šialené nožničky“, ktorý vedie majster hrebeňov – a samozrejme aj nožničiek – Tony Kulma, má exkluzívnu klientelu a teší sa veľkej obľube u zákazníkov. Vysoko profesionálne renomé je náhle ohrozené. Vo vedľajšom byte – susediacom so salónom – sa nečakane udeje vražda... Podozriví sú rovnako zamestnanci kaderníctva, ako aj jeho návštevníci. Vyšetrovania sa chopí polícia a... Diváci.

Skvelá kriminálna komédia, v ktorej jedno z hlavných slov na priebeh a smerovanie deja má interaktívny zástoj samotných divákov predstavenia. Hra, ktorá obletela takmer celý svet. S nadšenými reakciami publika sa dodnes hrá v Bostone (tam nepretržite od roku 1980 – za čo si vyslúžila zápis do Guinessovej knihy rekordov, ako súvisle najdlhšie sa hrajúca činoherná hra na svete), v Chicagu, Washingtone, San Franciscu, Montreale, Barcelone, Tel Avive, Budapešti, Prahe, Melbourne, Londýne, Lodži, Honolulu, ako aj v mnohých ďalších menších aj väčších mestách po celom svete – a všade s obrovským úspechom u divákov.

Zábava aj napätie; vtip a neočakávané situácie. Prekavpivá a vždy iná pointa; humor vychádzajúci z improvizácie, ktorá vzniká z jedinečného a nezopakovateľného vstupovania divákov do deja.

Hra, ktorú keď uvidíte po prvý krát – musíte ju vidieť ešte raz, a ešte raz, a ešte...!

Pretože divák rozhoduje o pointe a lúšti kriminálnu záhadu...!

A popritom sa skvele zabáva!

Od februára 2014 v Divadle Teatro Wüstenrot! Alebo aj vo vašom meste po celom Slovensku!

Hrajú: Peter Kočiš alebo Marcel Ochránek, Karin Olasová alebo Zuzana Moravcová, Dušan Szabo, Marek Majeský alebo Přemysl Boublík, Jana Valocká alebo Lucia Vrablicová, Juraj Hrčka alebo Erik Peťovský

preklad: Alexandra Ruppeldtová a Danica Haláková, scéna a kostýmy: Alexandra Grusková, úprava a réžia: Svetozár Sprušanský

Vstupné: 18€, 14€

Hľadá sa nový manžel

Hľadá sa nový manžel

3. október 2016 (pondelok) o 19,00

Miro Gavran

HĽADÁ SA NOVÝ MANŽEL

Hrajú: Zuzana Tlučková, Jožo Pročko, Marián Labuda ml.

Réžia: Ľubo Roman

Komédia prevlekov plná originálnych nápadov a gagov pobaví a rozosmeje divákov  každej generácie. Jednoduchý príbeh , doplnený chytľavou balkánskou hudbou, sa začína v byte vdovy Zdenky (Zuzana Tlučková ), ktorá má už dosť samoty a rozhodne sa nájsť si nového manžela pomocou inzerátu. Situáciu chce využiť jej dlhoročný sused (Marián Labuda ml.), Požiada svojho kamaráta z detstva (Jozef  Pročko) toho času bezdomovca aby zahral budúcich nápadníkov tak, že ich vdove zhnusí a tým pripraví situáciu pre neho ako jediného možného kandidáta na ženenie.  Majster prevlekov  však tiež vidí svoju životnú šancu  v tom, že si ľsťou získa Zdenkine srdce... Pre koho sa nakoniec bravúrne klamaná vdova rozhodne?

- Mládeži do 15 rokov nevhodné -

Vstupné: 16€, 12€

Poslední ze žhavých milencú - vypredané

Poslední ze žhavých milencú - vypredané

7. október 2016 (piatok) o 19,00

Komédia, skvelá svojím námetom aj majstrovskými dialógmi, pri ktorej sa smejú diváci bez rozdielu veku. Barney Tringold, starší majiteľ rybie reštaurácie v New Yorku, sa po dlhoročnom usporiadanom manželstve odhodlá k prvej nevere. Má pocit, že vlastne vôbec nežije. Ako sám hovorí: "Chcel som poznať, aké to je s cudzou ženou. Budem mať úspech, budem sa jej páčiť, vzruší ma jej dotyk? Tisíce otázok, na ktoré by som už nikdy nedostal odpoveď, keby sa moje meno zajtra objavilo v rubrike úmrtie !"
Do bytu svojej staručkej mamičky si postupne pozve tri rôzne typy žien a dostáva sa s nimi do neuveriteľne komických a chúlostivých situácií... Bravúrny koncert dvoch výnimočných hereckých osobností Simony Stašovej a Petra Nárožného v réžií Zdeňka Kaloča. 

Vstupné: 18€, 15€ (neplatia zľavové kupóny)

Podfuk

Podfuk

10. október 2016 (pondelok) o 19,00

Hudobná komédia PODFUK veselým spôsobom odhaľuje nedostatky ľudských charakterov a bravúrne kľučkovanie lásky medzi pravdou a klamstvom, strachom a odvahou, zradou a odpustením. Banálnym klamstvom príde unudená domáca panička o svojho milovaného manžela  a za pomoci  vynaliezavých priateľov rozohrá hru na jeho opätovné získanie. Dobre myslený „podvodík“ sa mení v gordický uzol konšpiračných klamstiev, ktorý dokáže rozuzliť len ťažko vysloviteľná pravda a neutíchajúca láska... Zdanlivá improvizácia hlavných protagonistov vytvára tie najbizarnejšie situácie, ktoré je lepšie viackrát vidieť ako raz zažiť... Skvelé herecké výkony a divadelná hudba členov skupin Hex a Le Payaco vytvarajú z tohto predstavenia ojedinelé dielko...

Hrajú: Marek Majeský, Marián Labuda ml., Andrea Kvašňovská, Dagmar Bruckmayerová, Dorota Letenajová v alt. Andrea Kulasová , Nikita Slovák

Réžia: Nikita Slovák  

Vstupné: 16€, 12€

A do pyžam! - česká komédia

A do pyžam! - česká komédia

11. október 2016 (utorok) o 19,00

Brilantná komédia o tom, čo všetko sa môže prihodiť pri víkendovej návšteve, keď milenka a gazdiná Vášho priateľa "nosí" rovnaké meno a jeho žena pre Vás nie je iba jeho ženou... Množstvo vtipných situácií, zvratov, slovné komiky a vynikajúceho herectvo Jiřího Langmajera a ostatných protagonistov sľubujú naozaj dobrú zábavu.

Marc Camoletti sa narodil roku 1923 v Ženeve. V šesťdesiatych rokoch patril medzi najúspešnejších francúzskych komediálnych autorov a svojou tvorbou vydarene nadviazal na francúzsku bulvárne frašku, predovšetkým na svojho vynikajúceho učiteľa  Georgesa Feydeaua. Marc Camoletti píše brilantné komédie, ktoré si nekladú iný cieľ, než pobaviť diváka.
Preklad: Jaromír Janeček

Réžia: Petr Hruška
Scéna, kostýmy: Martin Černý
Hrajú:
Jiří Langmajer, David Suchařípa,
Martina Válková / Kateřina Brožová / Kamila Špráchalová,
Kateřina Hrachovcová / Nela Boudová, Eva Čížkovská,
Martin Hruška / Zdeněk Vencl

Vstupné: 18€,15€ (neplatia zľavové kupóny)

Strana: 1 2 3 4  (Počet záznamov v sekcii: 20)

Kontakt

GEDUR Production spol. s r.o.

Dom odborov - ISTROPOLIS
Trnavské mýto 1
831 04 Bratislava

Tel./fax:
+421 2 50 22 87 39,
+421 2 55 41 02 23

Pokladňa Teatro Wüstenrot:

+421 2 50 22 85 30

Otvorená v pracovné dni: 12,00 - 18,00 (v deň predstavenia do 19,00)

Predaj vstupeniek:
+421 2 50 22 87 39,
+421 905 668 070


Prenájom divadla a zájazdy:
+421 903 707 433


E-mail:
gedur@gedur.sk

- Platba LEN v hotovosti. Kým nie je uvedené "VYPREDANÉ", vstupenky je možné zakúpiť v pokladni. 

- Gedur Production spol. s .r.o. si vyhradzuje právo určiť počet zľavových kupónov na jednotlivé predstavenia. 

Created by Maros Sklenica 2008, Mutant.SK